Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

23 Mart 2012

bok

Ne zaman bir ilişkim olsa hemen gelip buraya yazıyorum ve aradan daha 2 gün geçmeden herşey boka dönüyor. Sanırım artık ilişkilerimle ilgili buraya hiç bi bok yazamıycam..

3 yorum:

KIZILGIN (Selnur Güneş) dedi ki...

huzur bozucu di mi? fazlasıyla. evren içinden gelenleri bile agız tadıyla paylaşmana ve yaşamana izin vermiyor bazen. agzını acıp tek kelime de edemiyorsun.

anlatsam bi bok olmaz dedi ki...

bitince yazıcaksın, aynı şey.. hem bu bir tür mide kurdu, duramazsın yazarsın eninde sonunda :D yaz işte yaaa :D

Hayat_Erkegi dedi ki...

dayanamadım zaten yazdım =(((