Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

13 Eylül 2016

Kurban Bayramı'nız Kutlu Olsun Kankalar

Belki de yazma yetimi kaybettim. Ya da başka bir şey.
Ama sebep ne olursa olsun içimden yazmak gelmiyor. Çünkü yazmanın daha fazla cesaret istediği noktaya geldim ve bunu aşmak için bi kaç ay daha var önümde. O ayları da aştım mı, galiba yine yazıyor olacağım. Şimdilik ise şöyle tırı vırı şeylerle geçiştiricem. Kendinize iyi bakın kankitolar.
Son olarak;

Kurban Bayramı'nız Kutlu Olsun Kankalar


Hiç yorum yok: