Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

11 Temmuz 2016

Doğulu gey lere en sık sorulan sorular

Herkesin yarı bildiği ve çeyrek kabul ettiği gibi; Doğulu'lar (kenan doğulu ve ailesi değil) bu ülkenin siyah'larıdır ve dünyanın tüm siyahlarının sikleri büyüktür. Bu kemikleşmiş bir önyargıdır ve asla değişmez.
Bu önyargıdan dolayı, cinsel arayışların sınırsızca olduğu net ortamında, bir siyahla karşılaşan beyazlar, hayatlarının hangi dönemlerinden olurlarsa olsunlar, aşağıdaki sorulardan birini karşısındaki siyaha sormuş ve ciddi ciddi cevabını beklemişlerdir.
Bu yüzden şimdi gaza geldim ve diyorum ki "Kahrolsun cinsel ırkçılık"
Sloganımı atıp sakinleştikten sonra konuya devam ediyorum.  Cinsel ırkçılık herkesin içinde var olan bir şeydir. Şey işte yani. Kötü bir şey.
Yukadarda bir yerlerde de dediğim gibi; cinsel ırkçı olan herkes, mutlaka siyahlara bir kaç saçma sapan soru sormuş ve cevabını da ciddi ciddi beklemiştir. İşte o sorulan sorulardan bir kaçını siz değersiz takipçilerimle paylaşıyorum;

-Nerelisin?

-Aylenle mi kalıyon, yoksa tek mi?
(soru eğer sanal ortamda sorulduysa "i" ile değil "y" ile yazılır. çünkü türkçe konuştuğun gibi yazılır.)(eğer sorunun muhatabı "arkadaşlarımla yaşıyorum" dediyse o zaman da alttaki soruyu soruyorlar)

-Gelsem bana grup yapar mısınız? daha önce hiç yapmadım. merak ediyorum.
(neyse bu konuya çok girmeyip başka sorulara geçiyorum. örneğin doğulu'lara "nerelisin" sorusundan hemen sonra şu sorulur; )

-Kaç cm. Gerçi boşuna sordum, zaten sizinki büyük olur ;)
(şu göz kırpma olayını da hiç sevmedim, resmen sanaldaki yavşaklığın nirvanası oluyor)

-P'de oluyon mu, hep a mısın?

-Hiç p olmadın mı? helal olsun.

-Yani Full a mısın?
(evet Full HD a'yım, hadi hemen kaldır, online kaldır, şimdi kaldır)

-Çorapların kokuyor mu, onları bana versene :)

-Eski bi sevgilim vardı, onu hiç unutamıyorum, Van Erciş'liydi, sen neresindensin?

-Sizin oralarda da var mı böyle şeyler. Gerçi sizin oralarda daha çok eşek sikiyolar.

-Bi arkadaşım anlatmıştı, daha yeni yeni siki kalktığı zamanlarda köyde hep eşek sikerlermiş. Sen de ergenliğinde siker miydin? Hiç eşek siktin?
(bu soruyu soran, genelde böyle uzun uzun ve karşısındakinin konuşmasına fırsat vermeden hemen sorup, soluklanmak için kenara çekilir) (adeta eşşeğin yerinde kendisinin olmak istemesi gibi)(adeta eşşeği sikenin kendisi olmak istemesi gibi)(adeta eşşeğin sikilirkenki zevkine şahit olmak ister gibi bir iştahla sorar)(adeta eşşek siken'in biriyle tanıştığı için memnunmuşcasına sorar)(adeta sikilen eşşek gibi sikilmek istercesine sorar)

-Kıllı mısın?

-En son ne zaman yaptın?

-Prezervatif kullanmıyon değil mi?

-En fazla kaç posta atabiliyon
(ptt'ye bağlı)

-Kaç yaşındasın?

-Kadın da siktin mi? Benim bi arkadaşım var, beni memnun edersen belki onu da ayartırız ;)

-Kadın mı, erkek mi? en çok kimden zevk alıyon?
(cevap bu olmalı; senin gibi eşşek'den)


Sonraki sorularda görüşürüz. Varsa sizin de saçma sorulanızı yorumlara yazın. muckto.

2 yorum:

Düz Mantık dedi ki...

En fazla kaç posta atabiliyon
(ptt'ye bağlı)


tihehohahehe

Hayat_Erkeği dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.