Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

5 Mayıs 2017

Ölmeden önce öpülmesi gereken yerler

Yanaklarında varsa, güldürüp gamzelerinden. Dudakları kalınsa susturup, ağzından. Sakalı varsa bitim yerinden, bıyığı varsa burnuyla buluştuğu yerden.
Saçı kısaysa ensesinden, uzunsa kuyruğundan.
elleri büyükse, başını avuçlarına yaslayıp küçük parmağın başlangıç boğumundan, küçükse direkt avuç içinden. Pazuların bittiği yerden ve boynun hemen altından da öpmek lazım.

Boynunun hemen altından ve çok belliyse adem elmasından. Meme ucundan ve memeyle koltuk altının buluştuğu yerden de öpülür. Koltuk altının kendisi ayrıdır zaten oraya bir müddet baş da koyulur.
Adonisi varsa adonisinden, yoksa sikinden de öpülür. o da yoksa klitorisinden.
Güzel bakıyorsa gözlerinden, kelse ve hiç saçı yoksa tepesinden.

Sevişme esnasında tükürüklü bi şekilde burnundan, koklaşma esnasında burun ucundan hafifçe öpülür.
Ensesinden, yani teeee saçlarının bittiği yerden de öpülür, ama en güzeli kalçasında varsa gamzelerinden öpülür. götünde gamze yoksa, götünün başladığı yerden öpülür.
Kasık başlangıcı da güzeldir ama en güzeli iki bacağı bitişikken ortaya çıkan vadinin başlangıcı öpülür. eğer hafif kıllı ise, baş konulup uyulunabilir de.

en güzeli de göğüs kafesinden öpülür, kalbinin olduğu tarafa baş yavaşça konur, sessizliğe teslim olunur dudaklar bi müddet o kısma yumulur.
göbek değiliğinde pamuk yoksa orası da öpülür, varsa da pamuklar alındıktan sonra öpülür.

güzel gülüyorsa gülüşünden, gülemiyorsa ağzını açsana dedikten sonra dişlerinden öpülür.
ağzı kokuyorsa da öpülür. kokmuyorsa da. velhasıl kelam öpmek için çok yer var. öpüşmek için tek yer.
3 yorum:

Göğe Bakalım dedi ki...

dişinden öpmek gerekir :)

mavi dedi ki...

Ben de yazini öptüm https://clyp.it/rakabtv2

Hayat_Erkeği dedi ki...

@mavi teşekkürler :) yazıya direkt linkini koydum. Gayet şık durdu, emeğine, sesine, zamanına sağlık. Teşekkür ederim.