Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

17 Ocak 2017

Mahallemden Kareler

Mahallem sis altında.
no effect falan. sadece iphone ile çekildi o kadars.

Geceleri mahallem ayrı bi güzelleşiyor.
Bazen diğer semtlerden orospular bu caddeye gelip, arkadaşlarından birini bekliyorlarmış numarası yaparken otostop çekerler.
Eğer çok şanslı bi azgınsanız, gece saat 03:00'den sonra, orospulardan birini ucuza evinize götürebilirsiniz. Size karısıymış gibi davranır ve vereceğiniz ücreti hak etmek için gözlerinize; yıllardır beraber yaşıyormuşsunuz gibi bakmaktan geri kalmaz.
Şimdi sizi mahallemle başbaşa bırakıyorum.

Hiç yorum yok: