Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

13 Ocak 2017

çocukları olarak, analarımızın vajinası üzerinden hak iddia etmek

-selam
+slm
-nerden
+etiler
-profil nedir
+1.89-84-29
-pasif misin
+ aktıf
-pasif de olmaz mısın
+ananın amı olurum. ister mısın?
-bilmem. kadınlara ilgi duymuyorum. erkekler daha çekici. hem bi dakka sen götüne sik girdiğinde ne hissedeceğini öğrenmek istemez misin
+moruk kafan mı guzel
-olm iyiyim de sen küfür ettin "hayır" desen yeter
+ananın amına yarragım girmesını ister mısın?
-anneme sormalısın. annemin amı benim değil, onun amı.  ben mesela senin ananın amına yarrağımı sokmak istersem sana sormam, anana sorarım. çünkü o am senin değil, ananın amı. am üzerinde bi hakkımız yok.
+o amdaan çıkmadın mı?
-amdan çıktım ve o amla işim bitti. o am, analarımıza ait, bize değil. anlatabiliyor muyum? yani özetle; anamızın bile olsa, o am üzerinde, hakkımız yok.
+piç.
-tenks.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Vay vay vay. Güzel saltolar. Hiç beklenmeyen yerden vurmuşsun adamı. De buradaki pasif sen olabiliyor isen çoğu kez biseksüel olduğunu iddia ettiğin için kadınlara ilgi duymadığını da söylemen biraz tuhaf kaçıyor arada bir.

Hayat_Erkeği dedi ki...

bi öyleyim, bi böyle.