Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

14 Eylül 2016

Otokontrol Devrede

İstediğiniz tek şey sizin dilinizden konuşmam, sizin sevginizi hak edecek cümleler kurmam, sizi övmem. Uzatmaya gerek yok, yani aslında sürekli olarak götünüzü yalamamı istiyorsunuz.
Oysa ben, zaten göt yalamayı sevmediğim için yalnızım ve aslında sırf göt yalamadığım için geçimsizim.
Keşke götünüzü yalayacak kadar kişiliksiz olsaydım. Sırf böyle olamadığım için şimdilik Otomotik Pilot'u devreye alıyorum. Biraz yol aldıktan sonra ağzınıza sıçmak için geri döneceğim. Bekleyin anacım.

Hiç yorum yok: