Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

17 Temmuz 2016

Darbe istemiyoruz

 Sokağa çıkın. 

"DARBE İSTEMİYORUZ" diye bağırın. 

Haklarınızı hiçe sayıp, sizi ezerek öldürmeye gelenlere karşı çıkın. 

Anneniz-babanız, çoluğunuz-çocuğunuz, eşiniz-dostunuz, sevgiliniz-sevdiğiniz yokmuş gibi sizi öldürmeye gelenleri onlardan önce davranıp öldürün. 

Buna hakkınız var. 

Haklarınızı öğrenin. 

Haklarınız için yaşayın.
Yaşanan vahşete "TİYATRO" diyene de gülüp geçin. 
2 yorum:

Volki dedi ki...

Bu konudakı duyarlılığın ve net tavrın için teşekkür ederim. Demokrasınin olmadığı ve silah zoru ile yönetimlerin değiştirilmesi ve elinde silah olanın yönetme hakkını kendinde görmesi maruz görülemez. Kenan Evren'in lanetlendiği bir ülkede sırf Erdoğan nefreti ile darbe maruz görülemez ve bu nefretin de aynı kişi ve ülkeler tarafından körüklendiğine inanan biri olarak sevmiyor bile olsan sandık orada. Oyunu kime veriyor isen iyi seç ama sonra mızıkçılık yapma silah ile sandıkları kırma. Tekrar teşekkür ederim tavrın için.

Hayat_Erkeği dedi ki...

muck :)