Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

8 Temmuz 2012

dünyadaki en büyük orospuçocuğu

Ben koca bi aptalım. Öylesine kenarda kendi kendine varolmuş ve sonra kendisi tarafından başka bir kenara atılmış koca bi aptal. Çünkü aptal olmasaydım, bunca uğraşacak şey varken, her şey yolundaymış gibi kalkıp aşık olmaya kalkışmazdım. Hiçbi şeyim olmadan aşık olmaya kalkıştığım için koca bi aptalım. Öyleyim ve bunu bilmeme rağmen aptallık dışında yaşamadan duramıyorum.

aaaa bi dakka aşık olmak dedim değil mi? Kendime karşı dürüst olmalıyım. En azından hiç bir şeyim yokken kendime karşı dürüst olma hakkım olmalı. Çünkü aşık değilim. Sadece çok fazla heyecanlı biriyim ve biriyle çok fazla zaman geçirdiğim zaman ona aşık olduğumu sanan salağın tekiyim. Bunun dışında belkide düzüşmek için aşkı kendime kılıf olarak yaratıyorumdur. Çünkü düzüşmenin günümüz toplumun en büyük ayıplarından biri olduğunun kesinlikle farkındayım ve sevgili bilinç altım, bana orospuluk yapıp "beni birilerine aşık olduğumu sandırarak" düzüşmelerimi benim için yasallaştırıyor. Evet evet olan şey budan başkası değil. Çünkü bugün öküz herif'i öperken farkettimki aslında onu beğenmiyorum bile, sadece samimi, doğru düzgün yaşayan sıradan biri olarak buluyorum o kadar. Samimi ve doğru biri olarak bulduğum için de ona daha çok yaklaşmak, onunla daha çok zaman geçirmek istiyorum. Ve hatta kendime karşı biraz daha dürüst olmam gerekirse; hayır, aslında yalnızım ve yalnızlıktan korktuğum için, öküz herif'i hayatımda kalabalıklık yapacak biri olarak görmek istiyorum. Evet evet işte bu. Yaptığım şey bundan başkası değil. Yani tüm kabahat millette değil, bende. Çünkü ben dünyadaki en büyük orospuçocuğuyum ve yalnız kalmamak için, karşıma çıkan herkesle sex yapmayı yasallaştırmak için "aşığım ulan" diye söylenip, milletin dudaklarına yumulup duruyorum..
peki ben şimdi öküz herif'le ne yapcam?

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Aynı kaderi paylaşıyoruz. İtiraf ediyorum, ben de orospu çocuğuyum

anlatsam bi bok olmaz dedi ki...

sevişmek legal, aşık olmak illegal olsun.

en azından acı çekerken zevk aldığımız için utanmayız.

anlatsam bi bok olmaz dedi ki...

sevişmek legal, aşık olmak illegal olsun.

en azından acı çekerken zevk aldığımız için utanmayız.