Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

2 Aralık 2011

Her asker ipne doğar

   Merhaba sevgili yumoşlar. Hayatım gittikçe sikimde olmayacak şekilde iyice boka bulanırken, yazacak pek güzel şeyler yaşayamadığım için, bugün size sikici asker anilarimdan birini anlatacağım.

   Tabii ben o zaman da askerlik maskerlik falan gibi şeyleri sikime takmadığım için, askere gittiğimde de, daha usta birliğine gidişimin ilk aylarında falan adım yumoşa çıkmıştı bile. Hani çıkmaması için hiç bi bok yapmadığım gibi, çıkması içinde bi bok yapmıyordum. Ama işte insanın içinde azcık ipnelik olunca, bu durum diğer ipneler tarafından hemence anlaşılıyordu. Gerçi bende bu durumumu çok ciddiye almıyordum. Çünkü "en fazla pembe teskeremi alır Taksim sokaklarına geri dönerim" diye düşünüyordum. Böyle düşündüğüm içinde pek öyle "aman aman kendimi saklıyım ipne olduğum anlaşılmasın, aman beğendiğim askere uzun uzun bakmıyım ipne olduğumu bilmesin" gibi ezik durumlar içine girmiyordum. Neyse işte, askerdeki durumum böyleyken böyleydi ve bu yüzden de homofobik söylemlerle bana laf atıp, o küçük dünyalarında kendince eğlenmeye çalışanların ağzına anında sıçmaktan geri kalamıyordum...

    İşte böyle böyle derken, bi gece koğuşta ışıkları söndürmüş, uykuya dalma öncesinde her gece olduğu gibi o gece de üst devrelerimle birbirimize laf sokup duruyorduk. Sonra bu piçler baktılar bana laf sokamıyorlar, işi ipneliğime getirdiler. "olm sen ipnenin tekisin" demeye başladılar, bende hemen karşı taarruza geçip "evet ipneyim sizene" dedim ve onlar "olm götünü siktirmeye utanmıyo musun?" diye karşılık verincede, ben "yok utanmıyorum" diye karşılık verdim ve bu sefer onlar "nasıl utanmazsın lan, insan götünü siktirmeye utanmaz mı?" diye cevap veriyorlar, bense "valla utanmıyorum. isterseniz gelin götünüzü sikiyim, garanti veriyorum sizde utanmıycaksınız" falan diyorum. Tabii ben böyle anlatıyorum ama bunlar sadece o andan aklımda kalan sikindirik muhabbetler ve o anda her kafadan bi başka ses çıkıyor, bense kalaşnikof gibi ha bire car car car cevap veriyorum.

    Sonra hepsi tek tek böyle buna benzer üstüme gelme cümleleri sarfedip, ben rezilliğimi takmadan hepsinin ağzına sıçınca sustular. Ama altlı üstlü ranzada yattığımız üst devrelerimden bi tanesi susmadı. Ha bire vır vır vır kafamı şişiriyordu. "olm senin götünü sikerim lan, ammına koduğum ipnesi" dedi. Ben alt ranzadaydım, o da üst. O böyle koğuşun içinde dayılanarak "seni sikerim" deyince, bende "gel sik lan" dedim. Ama bu tabii böyle bi cevap beklemiyordu. Hatta bu yalnız değil tüm koğuş böyle bi cevap beklemiyordu. Ben öyle diyince hepsi göt olmuş gibi sustular, ama bu ha bire vır vır vır konuşup duruyor.

   Ben "gel sik lan" deyince, o "bak harbi sikerim lan seni" dedi. Bende "öfff uzatma lan, işte burdayım sikeceksen gel sik" dedim. Sonra koğuşta bi sessizlik oluştu ve ardından herkes ona gülmeye başladı. Bu mankafa da tabii kendine yediremedi ve "ahahahaha allahın ipnesine bak, gel sik diyor" diye kendi kendine kahkaha atıp gülmeye başladı. Bu çocuk sanırım nevşehir'limiydi neydi. Böyle kafası yarım ay kadar büyük, kulakları küçücük, kumral, balık etli hafif dombiş, böyle siyaha çalan koyu kahverengi tadında bi göz rengi vardı. Birliğin araç tamirhanesinde çalışırdı. Arabada ufak bi sorun çıktımı yanına koşardım. Sağolsun her işimi de yapardı. Ama böyle kendi devreleriyle bi araya geldimi buna bi haller olur, adeta kudururdu.

   Neyse işte, o "ahahahaha allahın ipnesine bak, gel sik diyor" deyince, ben "gel lan ne uzatıyosun amcık" dedim ve bu mankafa koğuştakilerin kahkahaları eşliğinde, bana zarar vermek için karanlıkta ranzadan indiği gibi üstüme atladı. Piç benden hafif kilolu olduğu için bi an ezilir gibi oldum ama kendimi toparlayıp hemen ona sarılıp boynunu öpüp "olum sakin ol" dedim ve sımsıkı sarılıp bi daha boynunu öptüm. Bu benden böyle bi tepki beklemeyince ne yapacağını şaşırdı. İlk önce kalkar gibi oldu ama koğuştakilerin kahkahaları dinmiyordu. Ben sımsıkı sarılıp "dur lan bişiy olmaz, nefes al" dedim ve o durup bi anda bana sarıldı. Tabii sarıldığı gibi de dudaklarımız birleşti ve koğuştakilerin karanlıkta götlerinden osura osura attıkları kahkahalar eşliğinde biz bir kaç saniye öpüştük. Ama nasıl öpüşüyoruz varya. Böyle dudaklarımız kanayacak derecede sertiz. Hele ellerimiz birbirimizi bir çimdikliyorki anlatamam. Hatta ertesi gün bi yerimde eziklik var mı diye aynada, orama burama bakınıp durmuştum.

   Neyse işte biz böyle karanlıktaki kahkahalar eşliğinde sevişirken, aradan 1 dakika falan anca geçmiştiki "hadi artık kalk, yoksa cidden anlayacaklar, o zamanda senin için kötü olur" dedim ve bu kalkıp üst ranzaya çıktı. Sonra tabii kahkahalar da sustu, millet yavaş yavaş uykunun kollarına kendini bıraktı ve bende o arada bilmem hangi rüyayı görmek için kendimden geçip gittim.
   Ama gecenin yarısında, sexi bi rüyanın tam ortasında bi ara dürtüldüğümü hissederek uyandım ve bi baktımki bu mankafa benim ranzaya oturmuş bana bakıyor. Battaniyeyi kaldırıp "gel" dedim ve o da hiç ikiletmeden uzanıp sarıldı bana. Koğuş o kadar sessizdiki açık olan pencerelerden sadece börtü böcek sesleri geliyordu. Böyle üzerimizde mavi askeri pijamalar eşliğinde, sessizce tek beden olmaya çalışırken aradan geçen bir kaç ateşli dakika sonrasında öpüşe koklaşa boşaldık ve o kalkıp ranzasına gitti.
   Olay sadece o anda bitmedi. Sonraki günlerde de birbirimize, her müsait olduğumuz anda parmak atıp durduk. Bide işte bazen o mesai sonrası tamirhanenin kapılarını kapayıp beni çağırırdı. Sonra biz içeri kapanıp ver allah ver, ver allah ver yapardık.

   Bide bizim bazen gece koğuş nöbetlerimiz olurdu. Benim nöbetlerimde ben onu kaldırırdım, onun nöbetlerinde ise o beni kaldırırdı ve uyku sersemi olmamıza rağmen banyoya kapanıp nöbetimizin bitmesine 5-10 dakika kalıncaya kadar sevişip dururduk. Hey gidi  mankafa heyy. Bana "amına koduğumun ipnesi" dediği anki o "bende ipneyim lan" adlı ses tonu hala kulaklarımdadır...

   Lan hazır blog iyice gey sex hikayeleri bloguna dönmüşken, bi günde size komutanımla olan sevişmelerimi anlatıyım mı?

25 yorum:

bisexie dedi ki...

ooouuvv yanlız en sonunda birilerine saglam gönderme olmuşş...
vuuu huuuuuuuuuu dedim okuyunca xD

muhtesemsin beyb.

bir tırtıl dedi ki...

anlattt :)

O Gay; Ben de... dedi ki...

sözüm ona homofobilerin çoğu kendini kabullenememiş eşcinsellerden çıkar zaten

+ben bildim bileli sex hikayeleri vardı blogta zaten ;)

Adsız dedi ki...

anlatttt plis <3

Adsız dedi ki...

Komutan mı!! Anlatmalısın.

Adsız dedi ki...

Beyendm guzel

Adsız dedi ki...

gay arkadas ariyorum

Adsız dedi ki...

yakalanma riskini göze almışınız ne diyim

Adsız dedi ki...

Gay arkadas ariorummmm kocalide oturack

Adsız dedi ki...

Harikaolmus devamini bekliyoruz kocaeli sakarya aktif varmi 20 ile25yas arasi sakal biyik olmayacak

Adsız dedi ki...

Geldim

umut dedi ki...

Neresindensin ben derince ve adin yasin ne

gay pembe dedi ki...

İyi macera yaşamışsın :D Acaba benim askerliğim nasıl olacak :)

Adsız dedi ki...

Bence kitap yazmalisin.:-)
.okurken sendeki duygulari yasadim.inanilmaz bir olay:)

Adsız dedi ki...

Senin askerligin bitmez ailen biliyosa 2 ayda biter bembe

Hayat_Erkegi dedi ki...

@adsız salak mısın nesin. bu yazı bile 3-4 yıl önce yazılmış, ki ben askerliğimi 2006'da yaptım bitirdim ohooooo

Adsız dedi ki...

Öncelikle belirtmeliyim, "adsız" olarak yazmam tamamen Blogger'da hesap açmaya üşenmemdendir. Adım Cengiz. Şu an 40'lı yaşlarımı kemale erdirmekle meşgulüm. Burada okuduklarım beni üniversitede yurtta kaldığım günlere götürdü. Benzer bir dyaloğu biz de yaşamıştık. Niğdeli bir arkadaş Manisalı diğer bir arkadaşa sürekli "ibne, sikecem seni" diye takılırdı. Bir gün Manisalı yatağına yüzüstü uzanmış kitap okuyordu. Giydiği penye pijama kalçalarını iyice ortaya çıkarmış, en babayiğit straight vatandaşı bile baştan çıkaracak bir görüntü sergiliyordu. Niğdeli içeri girdi. Manisalıyı o halde görünce "Offf göte bak! Gel beni sik diyor!" dedi gülerek. Ama gözlerini de Manisalıdan ayıramıyordu. Gözleriyle gerçekten sikiyordu sanki. Manisalı sessizce ayağa kalktı Niğdeliye doğru yürüdü. Yüzünde yeterince yaklaştığında yumruğunu Niğdelinin suratının ortasına yapıştıracak gibi bir ifade vardı. Karşısına gelince durdu. Bir an bekledi. Bu esnada biz de nefesimizi tutmuş, şaşkınlıkla olanları izliyorduk. Aniden 180 derece döndü ve bir çırpıda pijamasını indirdi. Götü karpuz gibi meydandaydı. Niğdelinin önünde domaldı kalçalarını elleri ile iki yana ayırdı ve "Hadi" dedi", "sikeceksen sik. Becerebileceksen sik. Yeter konuştuğun. Hadi sik de görelim bakalım gerçekten becerebiliyor musun?" Bir süre o pozisyonda bekledikten sonra doğruldu, pijamasını çekti ve yatağına gitti. Kaldığı yerden tekrar devam etmek üzere kitabını alırken "Bir daha da" dedi, "asla yapamayacağın şeyleri söyleme." Biz çok şaşırmış, şok olmuştuk. Ama asıl Niğdeli sikilmekten beter olmuş, adeta taş kesmiş, gıkı çıkmıyordu. Bir daha da Niğdelinin ağzından Manisalı hakkında rencide edici bir söz çıkmadı. Teşekkür ederim...

Adsız dedi ki...

Ben

Gayler Hakkında Her Şey dedi ki...

Kıbrıs'ta rum kesimine bakan nöbet kulelerinde yapmış üst dönemde kısa dönem b ir çocukla yapmış olduğum yaramazlıklar gibi, adrenalin dolu ve zevkli :D

Adsız dedi ki...

Valla bende 2 komutan 3 er le iyi sex yapmıştım

Adsız dedi ki...

Gel beni sik

Adsız dedi ki...

Asıl sen nerden tel ver

Adsız dedi ki...

Selam bende kocaeli darıca

Adsız dedi ki...

Ay şuan cidden sevindim benim gibiler var

Adsız dedi ki...

Evet tatlım