Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

11 Kasım 2011

Sanırım kuşum aydın öldü =(

Artık canım hiç sex yapmak istemiyor. Sexi bırak osbir bile çekemiyorum artık. Lan benki günde 3 posta elimi sikmesem içim rahat etmezdi, ama şimdi ıııh, kafama sıksalar osbir çekemiyorum. Bazen gün içinde deneme sürüşü yapmak için kendimi tuvalate kapayıp kuşumla oynuyorum ama ııh olmuyor. Canım istemeyince, tokatlamama rağmen bana mısın demiyor ve hiç kıpırdamıyor bile.

Durum böyle olunca, acaba diyorum sex bağımlılığından kurtulmak isterken, beynime yanlış komutlar verip iyice asexüel mi oldum ne oldum anlamadımki. Gerçi bende beyin de olmadığı için ne yaptığımın farkında da değilim ya neyse. Yalnız şu bir gerçekki; artık kuşum ötmüyor.

Aslında tam olarak ötmüyor değil. Mesela geceleri uyuma problemi yaşadığım için osbir çekiyim diyorum ama canım istemiyor. Sonra o anda porno açıp izlemeye başlıyorum ve yatağa sürtüne sürtüne pantolonuma boşalıp uyuya kalıyorum. Sabah uyandığımda da mis gibi uyku çekmiş oluyorum. Ama aynı şeyi gün içinde osbir çekmek için denediğimde kuşumdan hiç ses çıkmıyor. Sanırım iyice bana küstü, hiç konuşmuyor.

4 yorum:

Lazanya dedi ki...

ölmez ölmez. havalardandır belki. gri hava da benim de canım bir şey istemiyor.

kuşlar ölmesin hagshafshfa

* bu arada beni sallamıyorsun sanki, uyuz oluyorum bu duruma haberin olsun!

Lalehan dedi ki...

hmm senle aynı fikirdeyim hayat erkeği; muhtemelen fazla komut vermişin ;)

fakat ne derler bilirsin: her kışın bir baharı vardır. sevgiler.

P.S yazım tarzına bayılıyorum.

FrozenFire dedi ki...

Dış etkenler diyorum...

wimparella dedi ki...

sex bağımlısı deyince tıkanma geldi aklıma güzel kitaptır.