Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

25 Aralık 2010

Beynim ağrıyor. Hayır hayır başım değil beynim ağrıyor. Geceden bu yana defalarca uyanıp porno izleyip osbir çektim ve sonuç olarak beynim şu an resmen zonkluyor. Bide çok uykum geliyor. Sanırım uyucam.

yazısız başlık

7 yorum:

Sade dedi ki...

e beyne kan gitmesine izin vermemişin.. normal :) geçmiş olsun

Miray* dedi ki...

ahahah müstahak cancagızım :)

Kıreyzi Görl dedi ki...

Kıskankıskankıskan <3

athırsızı dedi ki...

bende de sevişme sonrası muthıs bı basagrısı coluyo. Nıyekı ne

son kıllanma tarihi dedi ki...

hepsi erken boşalma yüzünden

iyi kalpli canavar dedi ki...

erken boşalmaysa fenaa:S

spring dedi ki...

ne olduğun umrumda değil ama yazdıklarını sıkılmadan okuyabiliyorum..gerçi bunlar yazı olarak sayılmaz bir yaşanmışlık ama ne boksa işte.güzel :)