Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

25 Kasım 2010

Sabah ilk işim işemektir, sonra bacaklarımın arasından yukarı doğru çıkan buharı içime çekerken biraz düşünürüm

Dün akşamki o kuş gibi hafifleme meselesinden sonra sabah alarmla beraber uyanıp çişe gittim. Klozetin o buz gibi soğukluğu, battaniyenin altında geceden bu yana tutuşmuş olan götümle birleşince cısssss diye bi ses çıkmadı, ama tüm tüylerim o an diken diken olmadı da değil. Hatta o an açıkta olan götüme balon değse diken diken olan kıllardan dolayı pat pat diye patlarlardı. Çişten sonra klozetin ısındığını farkedince  kalkmadım, dedim madem ısıttım dur bi de sıçıyım. Tuttum bi güzel sıçtım. O an kilo verdiğimi hissetmedim değil. Tüy sıklete doğru adım adım gidiyorum :Pp

Yalnız çişin o ılık havası beynime vurup %1 kapasiteye sahip düşünce gücümü harekete geçirince, bende tüm hayati meseleleri, gözden geçirmeye karar verdim. Önce dün akşama daldım gittim. Dedim ulan mal herif ne yapıyosun, bi kendine gel. Zaten adamın gece gündüz sikiştiği biri var, sen kalkıp umut besliyorsun. Hadi bunu geç, son günlerde iyice kudurdun kaldın. Sanki ibnelik de olmasa, yaşama nedenlerin ortadan kalkacak gibi davranıyorsun. Eee hadi bunları da geç, amcık bi silkelen kendine gel. Ne bu kudurganlığın, aç vidyo sitelerini çek bi kaç posta osbir, yığıl oturduğun yere. Ama yok, osbir çekmeyide azalttım, bu da yetmezmiş gibi abazanlara taş çıkartırcasına siki elime almış sokacak delik arıyorum.

İşte böyle böyle kendime biraz nasihat ettim, sonra sıçma esnasındaki ıkınmalarla da gaza geldim, gaza gelmekle kalmadım karar verdim biraz kendime çeki düzen vericem. Zaten iyice abarttım ammına koyım. Böyle bi kendimden geçmişim, bi kendimden geçmişimki, ben ben olmaktan çok uzağa düşmüşüm ammına koyım. Böyle bi havalanmalar, bi götü kalkma halleri, tüm alemi ben yarattım halleri hasıl olmuştu bende. O yüzden durulmaya karar verdim.

Allahtan havalar biraz soğuyunca çişin buharı iyice kendini gösteriyor ve göstermekle kalmayıp burun deliklerinden girip beynin hava almasını kolaylaştırıyor. ohhhh missss. Yoksa bu mal halimden hiç kurtulamayacaktım. Sikmişim duygulsallığını. Bundan sonra öyle davranmak yok. heyyyooo çekilin, duygusallıktan kurtulmak ve kendime gelmek için bi kaç posta osbir çekicem üzerinize sıçramasın.

9 yorum:

Adsız dedi ki...

sen bir sanatçısın

Hayat_Erkegi dedi ki...

@Adsız bi nickin, bi ismin cismin olsaydı seni daha samimi bulurdum. Ama adısz olunca cık cık cık

vA_niLLa dedi ki...

Ellerini yıka...

Adsız dedi ki...

açyol yazmayı unutuşum ya pardon
yorum sadece bu yazı içindi yalnız

Hayat_Erkegi dedi ki...

@Açyol yirim seni =)
bide sana davet gönderdim mailine bi bakıver canişkom

girl with the red balloon dedi ki...

Elizabeth iyidir gari.

proscane - scane - scan scane! dedi ki...

su duygusallıktan kurtul sonra anlat neler yaptın dıe

MERY DAIMON dedi ki...

Başarılı bir anlatım.. Aq! sevdim.

Hayat_Erkegi dedi ki...

@Vanilla =)) olm ellerimi tabiki yıkıyorum

@pross duygusalken yazmadım bunu

@Mary tenks beyb =)

@girl =))))