Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

25 Ekim 2010

Öldüm, öldüm, ölüyüm

Önceki gün Sultanahmet senin, dün de Kadıköy benim dolandım durdum. Tabii arada terledim falan. Sonra terleyince "türküm ben, bana bi bok olmaz" diye soyundum montu falan attım çantaya. Dün akşama kadar da bişiy yoktu. Hatta yatarken burnumun sol deliği yalnız tıkanık gibiydi. Ama sabah bi uyandım; başım, gözüm, götüm her tarafım ağrıyordu. Böyle sanki gece işkenceye uğramışımda hatırlamıyor gibiydim. Dedim nooluyoruz. Sonra boş verdim böyle yavaş yavaş kalktım yataktan.

Ama kalkamıyorum, sonra işte böyle iyice kendime gelince yatakta hareketler falan yaptım biraz kendime geldim ve kalkıp elimi yüzümü yıkadım. Ama sanki böyle ben yüzümü yıkarken biri  kafamı koparıyordu. O derece bi ağrı. Sonra yavaş yavaş giyindim, kendimi zar zor dışarı attım. Ofise nasıl geldiğimi hatırlamıyorum. Zaten şu an öğlen sonrası olmasına rağmen, sabahtan bu yanayı da pek hatırlamıyorum. Şu an yaşayıp yaşamadığımdan bile haberim yok. Hakkınızı helal edin bilo gırlar :) ben şu an bi ölü falan olabilirim.
Haa bide haberiniz olsun; bu taraf, sizin taraftan pek farklı değil :))

12 yorum:

Adsız dedi ki...

geçmiş olsun.
sorum çok mu radikaldi?

Hayat_Erkegi dedi ki...

:) Öncelikle teşekkür ederim.

Soru için cevabım: Doğrusu soruya şimdilik cevap veremiyorum. Çünkü iş yoğunluğu var, bunun üzerine birde hasta oldum. İznin olursa bi gün sağlam kafayla yanıtlamak isterim ;)

VaniLLa dedi ki...

Çok geçmiş olsun.
Eve dönünce dinlen, uyu...

aikon dedi ki...

Tarçın çayı yap içine biraz bal , yatmadan önce iç ..gerekirse vitamin al ..geçmiş olsun.Taraf ne ,,hangi taraf , siz kim biz kim..

Hazel dedi ki...

aman dikkat.O yanılgıya ben de hep düşerim sonra yataktan çıkamam.

Sıcak tut kendini, Bol bol c vitamini al :)

Adsız dedi ki...

Demek o tarafta da hiç sıkılmayacağım :)))))) Çok geçmiş olsun...

leon dedi ki...

:( çok geçmiş olsun

leon dedi ki...

ha bir de ben de tavsiye vereyim
soğan sever misin bilmem
ama bol soğanlı salata iyi gelebilir..
ben hastalanınca işe yaramıştı..ya da ben öyle sandım :)

zey0zey dedi ki...

amaaaan boşver türküz biz bi şey olmaz

'DOZ BÜYÜCÜSÜ' dedi ki...

hep merak ederdim o tarafları,iyi oldu bilgi verdiğin.

Hayat_Erkegi dedi ki...

Herkese teşekkürler :))

@Leon uzun zamandır soğanı atlıyordum, hatırlatman iyi oldu. Saol.

@zey0zey türkün burnu yere sürtmez :Pp

@DozBüyücüsü @Yiğit :))

Üsturupsuz Yazar dedi ki...

aboooow geç okudum,geçmiş olsun la!
dikkat et kendine,bak olmaz ama.
ha ben gelince de beni de gezdirsene.Kadıköy'e gitmeyelim ama,eski herifim Tuzla'da oturuyodu,paso Kadıköy'e iniyoduk,şimdi depresyonum ağır olur,gerçi oralar benim mekan,Fenerbahçem ama ay iç ses bunlar,geliiim de kahve ısmarla:p