Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

21 Eylül 2010

Üşüyorum lan, öyle böyle değil, cidden üşüyorum.

Şimdi işyerindeyim. Ofiste, canım sıkkın azcık, ama yinede yüzüm gülüyor gibi yapıyorum herkese. Bide sanırım kendimi yalnız falan hissettiğimden olsa gerek, geldim bi kuytuda laptopla oturdum, bide üşüyorum. Yok lan bildiğin ciddi ciddi üşüyorum. Sırtımdan soğuk giriyor, meme uçlarım sertleşiyor. İşte altı üstü üşüyorum ammına koyım. Ama üşümemin yalnız kalmak istememden sonra ortaya çıkması tuhaf. Tabii havalarla da alakası olabilir ve üşüyünce de bana kendimi  yalnız hissettiriyor olabilir. Bilmiyorum işte ya. Şu an bildiğim tek şey, üşüdüğüm ve yalnız olduğum.

8 yorum:

Modafobik dedi ki...

Canın sıkkın?!

Hayat_Erkegi dedi ki...

Evet canım sıkkın, bilmiyorum havalardan mıdır nedir? bugün ofiste herkese oflayıp pufladım. Havalar kapalı ya ondandır herhalde.

Adsız dedi ki...

bebeimsin.
sana acımamı bekliyorsun değil mi? :P

Adsız dedi ki...

aaa ama!

Hayat_Erkegi dedi ki...

@x-coach accık öyle ^^

Üsturupsuz Yazar dedi ki...

burası yanıyor ama ben yine de üşüyorum!

ML dedi ki...

Yalnızlık bazı şeyleri sağlıklı düşüneceğimiz bi süreç yani bir mola gibi varsayılabilir.Amma kısa süreli dinlenme uzun süreli olandan herzaman daha iyidir de bu usume olayı pisikolojik piiissiii sipiiii.

Adsız dedi ki...

Sonbahar etkisi