Basın Açık Laması: Yazmayı seven ve hatta yazarken eğlenen biriyim. Blogda yazdıklarımın tamamını yaşamadım, yaşamıyorum. Yazdıklarımın içinde; arkadaşlarımdan dinlediğim güzel anılar, çevremden duyduğum konuşmalardaki küçük tatlı anlar, birinin başından geçmiş ve onu üzen olaylardan etkilendiğim için buraya yazmaya karar kıldığım şeyler de var.. Ama yazarken, sanki yaşanılanları ben yaşıyormuşum gibi hissettiğimden dolayı, birinci ağızdan yazmak beni rahatlatıyor. Başka türlü de yazamıyorum. O yüzden "hayatlarınızın küçük bir anından ilham alıyorum" deyip, bu bahsi kapatmak isterim.
Ve son olarak; eğer sizde acı veya tatlı anılarınızı benimle paylaşarak, ilerleyen günlerde (2-3 gün sonra veya 3-5 yıl sonra bile olabilir) yazılarımda yer almasını isterseniz hayaterkegi@gmail.com'a mail atabilirsiniz. Sevgiler.

29 Ağustos 2010

Artık geç oldu, evlenmeliyim!

Hani bazı kızlar olurya, belli bi yaşa kadar gününü gün eder, akşama kadar onunla bununla sikişir sonra, kafasına ''artık geç oldu evlenmeliyim'' düşüncesi dank diye vurur ve habire evlenmek için birilerini aramaya başlar ya, hah işte şimdi onları daha iyi anlıyorum. Ama onlarında, benim anladığım şeyi anlamaları lazım, biz kaltağız, oruspuyuz önümüze gelenle sikişip, sonra da ''ben neden evlenecek birini bulamıyorum, neden hep yalnızım'' deme hakkımız yok.

Evet bunu iyice anlamalı ve kafamıza sokmalıyız. Bunu anladıktan sonra da kafamızı, iki bacağımızın arasına sokup, kendi kendimize oral yapmayı öğrenmeliyiz. Kimse hem ucuz, hem de oruspularla muhatap olmak istemiyor. Üzgünüm ama biz sadece eğlen'celiğiz. Evlen'celik değiliz.

9 yorum:

Adsız dedi ki...

coach loves it.

Karga dedi ki...

kaburgalardan birini aldırmalı...

Adsız dedi ki...

like Marilin Mensın.

HayatErkegi dedi ki...

:))

Adsız dedi ki...

xoxo

(bunun anlamını da yeni öğrendim.

muah-muah demekmiş.)

HayatErkegi dedi ki...

seni yirim ^_^

HayatErkegi dedi ki...

onun anlamı tükrüklü öptüm, kucakladım demek ^_^

feanor dedi ki...

Niye ki? Hem eğlenilecek, hem evlenilecek diye bakabilirsin olaya :P

Adsız dedi ki...

çok güzell :D